gulet kiralama Temel Açıklaması

Yat kumanyasını kendiniz bile gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve öteki detaylar muhtevain size rehberlik etmekten kut duyacaktır. Tüm yatlarımızın barlarında mantıklı fiyatlarda içecek satışımız mevcuttur, antrparantez seyahat öncesinde kendi ciğereceklerinizi de hazırlık edebilirsiniz.

Teknenin tam manaıyla çalışır vaziyette, kiralayan sinein esenlanacak bütün ekipmanları ile, kükremek riskleri dâhilin sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat gıda ve giyimi ile tur boyunca günce 3-4 zaman temaşa dâhilin harcanacak süt (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim değmaslahatimleri, Liman vergileri ve Bağlama masrafları yat sahibine aittir. Bütün diğer çalışkanlık giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz dâhilecekler her turlu gıda malzemesi, programda olmayan marina ücretleri, Yabancı sular karınin liman ve acente ücretleri ve şayet yatı bağlama limanı dışında bir yerde bırakıp çıkıyorsanız rabıt limanına dkatüş ciğerin harcanacak mahrukat sarfiyatı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği çağ ücreti, motorlu sutaş sporları dâhilin lüzumlu mahrukat abartma olarak hesaplanmaktadır.

Ödeme Koşulları Yekûn kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi ya da Kredi Anaçı kanalıyla ödenebilir.

Mücbir sebepler olduğu takdirde, Yat Kulüp dilediği bugün herhangi bir turu bozma edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten çokça sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma veya yangından dolayı teknenin aksiyonleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği yahut misafirlere özge bir dalgalı sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara para iadesi yapılır.

Bunun haricinde örgülacak istekler akseptans edilmez. Bilinmiş olduğu üzere Dinlence Borsası Turizm bir Türk firmasıdır. Bu sebeple ayırtma ve uyuşma koşullarına ilgilendiren bütün problemler yalnızca Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

 APA sizin adınıza kaptan oku tarafından meydana getirilen ödemelerdir. Tamam faturaların ve akçe harcama hesaplarının dolaşma temellamadan önce konuk aracılığıyla tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çıkarır ve eğer APA rakamından henüz az gider yapılmışsa size artan kısmını reddetme eder, Eğer sarfiyat nicelikı APA misilını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Misafirlerimiz dilerlerse tur süresince muktezi olacak miktarda taam ve muhtevaecek kumanyalarını lokantalarımız yardımıyla verilecek listeyle kendileri tuzakışdoneş yapabilir, Dolaşma öncesi belirlenecek olan kızılışbilgiş listesini misafirlerimiz adına Important Group Travel düzenleme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve gösteriş menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. 

Important Group Travel web sitesi içerisinde önem vadi bütün sağlam, suret ve kucakeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde edisyonlı yahut elektronik bir ortamda destursuz kullanılamaz gulet kiralama fiyatları ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (hediye, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki rabıtlayıcılığı olmadığı üzere, bu hatalardan ötürü Important website Group Travel ve sanal mağaza sorumlu tutulamaz.

Yunan suları giriş ücretleri ve Yunan adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana önceden olarak ödenir.

Ödeme Koşulları Yekûn kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci havalesi evet da Itibar Sütsüzı kanalıyla ödenebilir.

Şimdi istifham sual etmek midein bize düşünce gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geyonga detaylı malumat alabilirsiniz.

Torbanın temiz bir bölgesinde durum saha özel havuzlu villa çağdaş eşyalarla donatılmıştır. Villanın muhteşem manzarası keyifli bir dinlenme için tercih sebebidir. 4 döşek odalı villa 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir. Döşek odalarından ...

üste yat,gulet,davet gemisi,seyahat tekneleri kiralama hizmetleri de vermekte olan firmamız İstanbul'un ilk kurumsal bahir gezim araçları meseleletmesidir. Mecmu 25 farklı segmentte iş vermekte olan firmamızda istekleriniz doğrultusunda size münasip çözümler üretmek en önemli amacımızdır. İlginize teşekkür fiyat kolaylıklar dileriz. çekinmeklarımızla LÜFER TEKNELER GRUBU

Tur rotası ve limanlar, misafirinde seçeceği genel anlamda önceden belirlenmiş rotalar dahilinde dokumalmakla beraber olası başüstüneğu taktirde konuk dilerse yetişmek istediği liman ve koyları önceden acenteye belirterek rotasyonlarda başkalık örgülabilir ve tur rotası bağıt içre belirtilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar